Platnost příspěvku skončila 30. 3. 2023!

Pozvánka: CZ-SK Information Day on MSCA Staff Exchanges

Technologické centrum Praha a Centrum vedecko-technických informácií SR si Vás dovolují pozvat na Česko-slovenský informační den k MSCA Staff Exchanges.

Česko-slovenský informační den k MSCA Staff Exchanges se uskuteční dne 29. března 2023 na Univerzitě Palackého v Olomouci (prezenčně) v čase 10:00 – 14:30 hod. Pracovním jazykem akce bude angličtina.

Událost má za cíl seznámit potenciální uchazeče s požadavky na projekty MSCA Staff Exchanges. Hlavní parametry výzvy 2023 na akci představí zástupce Evropské komise. Své zkušenosti s přípravou i implementací projektů tohoto typu budou na infodni sdílet současní řešitelé, a to jak z akademického, tak neakademického sektoru.

Klíčové otázky, kterým se bude informační den věnovat, jsou shrnuté v přiloženém programu.

Registrovat se můžete přes odkaz níže nejpozději do 24. března 2023 (23:59).

Registrace na odkaze: https://geform.tc.cz/CZ_SK_Infoday_MSCA_Staff_Exchanges

Kdy: 29. 3. 2023 v čase 10:00 - 14:30
Kde: Univerzita Palackého v Olomouci (prezenčně)

Pořadatel: TC Praha (Lyudmyla Tysyachna), CVTI SR (Zuzana Reptová)