Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Gratulujeme 9 úspěšným absolventům kurzu Technik diagnostik elektrických zařízení

Po dvou intenzivních měsících jsme završili kurz Technik diagnostik elektrických zařízení. A máme rovnou 9 úspěšných absolventů, kteří si z kurzu odnáší nejen hodnotné informace, zkušenosti z praktických ukázek, ale i certifikát o absolvování kurzu.

Centrum ENET ve spolupráci s odbornou skupinou diagnostiky elektrických zařízení ATD ČR z.s. pořádalo kurz Technik diagnostik elektrických zařízení od dubna 2024 v několika blocích do května 2024. Nyní má však každý z účastníků splněno a my jsme více než rádi, že jsme mohli rozdat certifikáty rovnou 9 kurzistům. 

Kurz jsme pořádali již podruhé a běžně probíhá prezenční formou na našem technologickém polygonu CEETe, abychom byli schopni účastníkům předat cenné informace pomocí praktické ukázky rovnou v terénu.  
Každá specifická část učiva má svého vlastního lektora, který se zaměřuje konkrétně na danou problematiku. A že jejich zkušenosti a přednes jsou excelentní vyplývá i ze zpětné vazby všech účastníků. Jako nejlepší kurzisté hodnotili přehlednost zpracovaných výukových materiálů společně s prezentací jednotlivých lektorů, které byly podpořeny skvělou zkušeností z praktických ukázek. 
Slovy jednoho z účastníků: „Moc díky za kurz a doufám, že budeme první, co se dozví o podobných dalších akcích. Rád se zúčastním.“ Potřebujete své zaměstnance kvalifikovat v oblasti monitorování stavu a technické diagnostiky strojů? 
Máte pocit, že byste rádi doplnili své vzdělání o některá z témat: 

  • Vyvíjení a zavádění metod a postupů pro online i offline diagnostiku elektrických zařízení a to jak při jejich normálním provozu, tak i při odstávkách
  • Diagnostika elektrických netočivých a točivých strojů, jejich možné poruchy a metody diagnostiky
  • Diagnostika a monitorování výkonových transformátorů a tlumivek, testování PTN a PTP a DC rychlovypínačů
  • Částečné výboje v elektrických zařízeních a metody jejich diagnostiky 
  • Testování VN a VVN kabelů a AC vypínačů 

Pak právě pro vás bude absolvování kurzu přínosem a umožní vám rozšířit si vlastní know-how.  

Kurz budeme opětovně pořádat v roce 2025, ale vy máte možnost se předběžně nezávazně přihlásit již teď, na e-mailu: lukas.prokop@vsb.cz s předmětem: Kurz technik diagnostik 2025 

Díky enormnímu zájmu a skvělé zpětné vazbě z tohoto roku, víme, že místa se plní rychle. 

Vloženo: 27. 5. 2024
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9370 - Centrum ENET
Zpět