Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2017!

Studentská vědecká odborná činnost (SVOČ) pro studenty studijního programu Procesního inženýrství

Dne 17. 5. 2017 se pod záštitou pana prof. Ing. Petra Prause, Ph.D., prorektora pro VaV VŠB-TUO, konala na Institutu environmentálních technologií Studentská vědecká odborná činnost pro studenty studijního programu Procesní inženýrství FMMI VŠB-TUO. Do soutěže se přihlásilo 16 studentů, z toho 10 studentů navazujícího magisterského studia a 6 studentů bakalářského studia. Odbornou porotou byly vybrány k ocenění práce studentů Denise Lampy, Veroniky Janalíkové a Jana Muchy.

Dne 17. 5. 2017 se pod záštitou pana prof. Ing. Petra Prause, Ph.D., prorektora pro vědu a výzkum VŠB-TUO, konala na Institutu environmentálních technologií VŠB-TUO Studentská vědecká odborná činnost pro studenty studijního programu Procesního inženýrství Fakulty metalurgie a materiálového inženýrství VŠB-TUO. Do soutěže se přihlásilo 16 studentů, z toho deset studentů navazujícího magisterského studia a šest studentů bakalářského studia. Cílem soutěže bylo podpořit vědecké, odborné i prezentační dovednosti studentů.

Všichni soutěžící byli na SVOČ připraveni a porota, kterou tvořili prof. Ing. Lucie Obalová, Ph.D., doc. Ing. Michal Ritz, Ph.D. a Ing. Simona Zlá, Ph.D., měla nelehkou úlohu.

Vítěz soutěže si odnesl šek na 5 000 Kč. Stal se jím Denis Lampa s prací „Optimalizace krystalizace aktivních farmaceutických substancí“.

Druhé místo obsadila a šek na 4 000 Kč získala Veronika Janalíková s prací „Tepelné kapacity reálných značek ocelí v pevné fázi a tavenině“.

Na třetím místě skončil a šek na 3 000 Kč si odnesl Jan Mucha, jehož práce měla název „Studium reálných jakostí ocelí metodami DTA a TMA“.

Za organizační výbor: prof. Ing. Kamila Kočí, Ph.D.,

Ing. Jiří Pavlovský, Ph.D.

Vloženo: 19. 5. 2017
Útvar: 9350 - Institut environmentálních technologií