Platnost příspěvku skončila 2. 2. 2018!

7. Česko – polský katalytický seminář CzePoCat 6th

2. 2. 2018
 VŠB – Technická univerzita Ostrava, Institut environmentálních technologií, zasedací místnost 3.04
Seminář zaměřený na materiály, jejich charakterizaci a použití v katalýze a fotokatalýze.

V pátek 2. 2. 2018 se uskuteční v prostorách Institutu environmentálních technologií, VŠB-TUO již 7. ročník Česko-polského katalytického semináře – CzePoCat 7th zaměřený na materiály, jejich charakterizaci a použití v katalýze a fotokatalýze.

Seminář zahájí prorektor pro vědu a výzkum VŠB-TUO prof. Ing. Petr Praus, Ph.D., po té budou následovat přednášky studentů doktorského studia a postdoků z Jagellonské univerzity v Krakově, Technologické univerzity v Lodzi, Univerzity Pardubice, Ústavu chemických procesů AV ČR a VŠB-TUO. Mladí vědci ve svých příspěvcích představí témata svých prací zaměřených na aplikace katalytických a fotokatalytických procesů při ochraně životního prostředí a produkci obnovitelných zdrojů energie.

Hlavními hosty jsou:

• Prof.Dr hab. Andrzej Kotarba z Jagellonské univerzity v Krakově,
  • prof. Dr. hab. Wojciech Macyk z Jagellonské univerzity v Krakově,
  • Dr. hab. Inž. Jacek Grams z Technologické univerzity v Lodzi,
  • Prof. Ing. Libor Čapek, Ph.D. z Univerzity Pardubice.

Po ukončení semináře bude následovat prohlídka laboratoří Institutu environmentálních technologií. Program semináře je přiložen.

Seminář je finančně podpořen prorektorem pro vědu a výzkum prof. Ing. Petr Praus, Ph.D. v rámci konsorcia PROGRES 3.

49.83417N; 18.161656E
Vloženo: 26. 1. 2018