Platnost příspěvku skončila 8. 6. 2018!

Studentská vědecká odborná činnost (SVOČ) pro studenty studijního programu Procesního inženýrství

Dne 25. 5. 2018 se pod záštitou pana prof. Ing. Petra Prause, Ph.D., prorektora pro VaV VŠB-TUO, konala na Institutu environmentálních technologií Studentská vědecká odborná činnost pro studenty studijního programu Procesní inženýrství FMMI VŠB-TUO. Do soutěže se přihlásilo 16 studentů, z toho 13 studentů navazujícího magisterského studia a 3 studenti bakalářského studia. Odbornou porotou byly vybrány k ocenění práce studentů Zdeněk Zikmund, Bc. Monika Nogolová a Bc. Tomáš Glac.

Dne 25. 5. 2018 se pod záštitou pana prof. Ing. Petra Prause, Ph.D., prorektora pro vědu a výzkum VŠB-TUO, konala na Institutu environmentálních technologií VŠB-TUO Studentská vědecká odborná činnost pro studenty studijního programu Procesního inženýrství Fakulty metalurgie a materiálového inženýrství VŠB-TUO. Do soutěže se přihlásilo 16 studentů, z toho třináct studentů navazujícího magisterského studia a tři studenti bakalářského studia. Cílem soutěže bylo podpořit vědecké, odborné i prezentační dovednosti studentů.

Všichni soutěžící byli na SVOČ připraveni a porota, kterou tvořili prof. Ing. Petr Praus, Ph.D., doc. Ing. Michal Ritz, Ph.D. a prof. Ing. Kamila Kočí, Ph.D., měla nelehkou úlohu.

Vítěz soutěže si odnesl šek na 5 000 Kč. Stal se jím Zdeněk Zikmund s prací „Suché reformování uhlovodíků“.

Druhé místo obsadila a šek na 4 000 Kč získala Bc. Monika Nogolová s prací „Katalytický rozklad jako možnost snížení emisí NO“.

Na třetím místě skončil a šek na 3 000 Kč si odnesl Bc. Tomáš Glac, jehož práce měla název „Možnosti zpracování biologicky rozložitelné složky směsného komunálního odpadu metodou anaerobní digesce“.

Za organizační výbor: Ing. Jiří Pavlovský, Ph.D. a prof. Ing. Kamila Kočí, Ph.D.,

Vloženo: 27. 5. 2018
Kategorie:  Oznámení