Návštěva odborníků z Institute of Palymer Science and Technolgy v Madridu.

Centrum nanotechnologií navštívili začátkem listopadu odborníci z Institute of Polymer Science and Technology v Madridu.

Centrum nanotechnologií navštívili začátkem listopadu odborníci z  Institute of Polymer Science and Technology v Madridu, kteří s CNT spolupracují v rámci polymerního výzkumu. Studenti i vědečtí pracovníci CNT měli možnost rozvíjet své vědomosti v rámci konzultací s doktorkou Alexandrou Muñoz-Bonilla, doktorkou Martou Fernández-García a studentem Victorem Hevilla Talavera. Dr. Marta Fernández-García a Dr. Alexandra Muñoz-Bonilla se věnují makromolekulárnímu inženýrství a jejich hlavním cílem je návrh a příprava polymerů schopných tvořit složité nanostruktury. Na tomto výzkumu v Madridu se také podílejí a přiučují naší vědečtí pracovníci a studenti oboru nanotechnologií pod vedením paní profesorky Daniely Plaché. V současné době je v Madridu na odborné stáži Ing. Jakub Zágora.

Vloženo: 10. 11. 2021
Útvar: 9360 - Centrum nanotechnologií