Platnost příspěvku skončila 12. 5. 2023!

VŠB-TUO běhá pro Mobilní hospic Ondrášek

21. 4. 2023 - 12. 5. 2023
 Ostrava-Poruba
VŠB-TUO běhá pro Mobilní hospic Ondrášek
VŠB – Technická univerzita Ostrava se stala ambasadorem Běhu na dlouhou trať, který pořádá Mobilní hospic Ondrášek. Akce se bude konat od 21. dubna do 12. května a svou účastí v běhu pomůžete jeho pacientům, kteří si přejí strávit závěr svého života doma se svou rodinou.

Nejde o to, kolik toho zaběhnete nebo jestli budete běhat pravidelně. Nejde ani o to, jestli kilometry nachodíte nebo najezdíte na kole. Důležitá je myšlenka: pomoc pacientům Mobilního hospicu Ondrášek.

Běh je virtuální a přihlašování na něj probíhá skrz webovou stránku Běhy pro hospice. Startovné půjde na konto Mobilního hospicu Ondrášek:

• 400 korun (dospělý)
  • 200 korun (dítě do 15 let)
  • 150 korun medaile

Trasu našeho běhu najdete zde

Trasa je určena pro všechny: pro chodce, začátečníky i pokročilé běžce. Je to taková příjemná cesta kampusem a lesem až k Planetáriu a zase zpátky. Společně si ji zaběhneme v rámci Sportovního dne.

A proč se VŠB-TUO stala hrdým ambasadorem? VŠB – Technická univerzita Ostrava si plně uvědomuje svou roli ve společnosti a dala si závazek být společensky odpovědnou institucí. S Mobilním hospicem Ondrášek spolupracujeme dlouhodobě, a to například v rámci našeho charitativního běhu Technika Run nebo oblíbené vánoční aukce. A protože si vážíme jejich práce, rozhodli jsme se, že se staneme ambasadorem jejich běhu a vyzveme své studenty, absolventy i zaměstnance, aby se do něj zapojili. Rádi pomáháme, kde je potřeba.

Vloženo: 6. 4. 2023
Kategorie:  Chystané akce