Platnost příspěvku skončila 23. 9. 2023!

Writing to Learn

19. 9. 2023, 8:30 - 21. 9. 2023, 12:00
 Business centrum, PI332
Série tří interaktivních workshopů s ředitelkou Jones White Writing Center na Indiana University of Pennsylvania Danou Driscoll.

Chcete se dozvědět, proč je i na technické univerzitě důležitá výuka psaní a jak můžete své studenty efektivně podporovat prostřednictvím písemných úkolů a formativní zpětné vazby? Pak jsou workshopy určené právě pro vás. Budete mít možnost diskutovat, reflektovat svou vlastní výuku a vytvářet výukové materiály, které můžete přímo použít ve svých hodinách.

Zájemci se  mohou hlásit zde.

Workshop 1: Tuesday (September, 19), 8:30 am – 12:00 pm: Supporting Writing to Learn in the Disciplines

Workshop 2: Wednesday (September, 20), 8:30 am – 12:00 pm: Developing and Supporting Meaningful Writing Assignments

Workshop 3: Thursday (September, 21), 8:30 am – 12:00 pm: Teaching Disciplinary Writing: Offering Feedback, Supporting Revision, and Engaging in Effective Assessment

Dana Lynn Driscoll vyučuje akademické psaní a poskytuje rozsáhlou podporu bakalářským a postgraduálním studentům napříč obory na IUP Writing Center. Má za sebou mnoho klíčových přednášek a workshopů po celém světě a publikovala více než 35 článků o teorii učení, výuce psaní, rozvoji psaní, centrech psaní a podobně. Je také spolueditorkou open-source učebnice Writing Spaces a během svého působení na Purdue University vedla také světoznámý Purdue Online Writing Lab (OWL), jednu z největších a nejstarších webových stránek zaměřených na akademické psaní.

Vloženo: 22. 6. 2023
Kategorie:  Chystané akce