Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Pozvánka na IV. ročník Workhopu CEET VŠB-TUO

 9. 12. 2024
 Ostrava
Pozvánka na IV. ročník Workhopu CEET VŠB-TUO
Ředitel Centra energetických a environmentálních technologií (CEET), prof. Ing. Stanislav Mišák, Ph.D., si Vás dovoluje pozvat na již IV. ročník workshopu CEET, na kterém zhodnotíme naše výzkumné aktivity za uplynulý rok a navážeme společnou neformální zábavou s doprovodným programem.

Využijte této skvělé příležitosti setkat se s kolegy a ostatními účastníky v uvolněné předvánoční atmosféře.

Datum konání: 9. prosince 2024

Místo konání: POKLAD Ostrava-Poruba, Matěje Kopeckého 675/21, 708 00 Ostrava 8

Tato událost je jednou z nejvýznamnějších příležitostí pro vědce, výzkumníky a zaměstnance našeho ústavu ke společnému setkání a IV. ročník workshopu CEET VŠB-TUO slibuje nejen inspiraci, ale také praktické poznatky a nové možnosti spolupráce mezi výzkumnými skupinami.

Profesor Mišák zahájí workshop představením aktuálních výzev a inovací v oblasti energetiky a environmentálních technologií.

Na úvodní slovo naváže prezentace excelentních výsledků výzkumu v oblastech materiálů pro energetiku a environmentální technologie, využití druhotných surovin a alternativních zdrojů energie, akumulace, transformace a řízení energie a environmentálních aspektů a technologií.

Den zakončíme večerním posezením s rautem a hudbou.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že společně přineseme do oblasti energetiky a environmentálních technologií nové impulzy.

Vloženo: 1. 7. 2024
Kategorie:  Chystané akce
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9391 - Sekretariát CEET
Kontaktní osoby:  Ing. Matěj Šponiar
Zpět