Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Art & Science 2023

 7. 9. 2023, 9:00 - 19:00
 Kampus VŠB-TUO
Srdečně vás zveme na univerzitní festival Art & Science, který se uskuteční 7. září 2023. Dopolední program je určen středním školám a odpolední program studentům, zaměstnancům a absolventům VŠB-TUO.

VŠB – Technická univerzita Ostrava se v rámci svého vlastního festivalu Art & Science představí v jiném světle, a to nejen jako místo pro vzdělávání, vědu a výzkum, ale také jako místo kreativního myšlení s přesahem do umění a tvořivosti. Každý rok připravujeme jak odbornou, tak i uměleckou část programu, ty se přirozeně prolínají a navzájem doplňují.

Akce je určena zejména středoškolákům, kterým naši studenti a zaměstnanci představují vědu netradičním způsobem: těšit se mohou na komentované ukázky, technické dílny a soutěže, dále pak na umělecké workshopy, výstavy nebo koncerty hudebních hvězd z řad našich studentů, zaměstnanců i absolventů. Festival Art & Science organizujeme od roku 2015, zapojeny jsou do něj všechny naše fakulty i výzkumná a vědecká pracoviště. Dělat vědu je umění. Umění je někdy pěkná věda.

Brzy zveřejníme program, máte se na co těšit! 

Vloženo: 3. 5. 2023
Kategorie:  Chystané akce
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět