Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

V říjnu proběhne závěrečná konference k projektu aLIFEca

V říjnu proběhne závěrečná konference k projektu aLIFEca
Zveme Vás na závěrečnou konferenci v rámci projektu aLIFEca, která se bude konat v Praze dne 17. října 2023, která je zaměřena na metodiku Life Cycle Assessment (LCA) a green automotive.

Konference bude probíhat formou prezenčního eventu o LCA, který je podporován programem Erasmus+, kde se s Vámi rádi podělíme o výsledky projektu a představíme MOOC aLIFEca, specifický otevřený online kurz o LCA v automotive, který byl vyvinut v rámci projektu. Kromě toho bude otevřena diskuse o ekologickém automobilovém průmyslu a posuzování životního cyklu se zástupci Automotive Skills Alliance a ACEA, jakožto přidružených partnerů projektu.

Program konference bude zahrnovat přednášky od odborníků z průmyslu, akademické sféry a výzkumných institucí, kteří se podělí o své znalosti a zkušenosti s aplikací LCA a zelených technologií v automobilovém sektoru. Budeme se také věnovat aktuálním trendům a budoucnosti v oblasti udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Těšíme se na setkání s Vámi a na příležitost prohloubit naše znalosti a navázat nová partnerství.

Na webových stránkách projektu aLIFEca najdete více informací o konferenci a také registrační formulář. Podrobné informace o konferenci vám budou zaslány na váš e-mail po registraci.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na organizátory konference.

Kontakt: Ing. Simona Jursová, Ph.D., koordinátorka projektu, e-mail:

Vloženo: 11. 7. 2023
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9390 - Centrum energetických a environmentálních technologií
Zpět