Pozvánka na workshop

Dne 22.10.2024 proběhne na Institutu environmentálních technologií workshop před ukončením výzkumného projektu, do něhož jsou zapojeny výzkumné skupiny Biochemické procesy a Úprava a analýza vod.

Dovolujeme si Vás pozvat na Workshop II, na kterém budou účastníci seznámeni s výsledky výzkumné práce na projektu Optimalizace technologie úpravy kalů z komunálních čistíren odpadních vod s ohledem na jejich chemické a mikrobiální složení a schopnost zadržovat vodu s cílem jejich bezpečného využití na zemědělském a lesním půdním fondu (č. projektu QK 21010300). V rámci workshopu se bude konat prohlídka vybraných laboratoří.

Pozvánka ke stažení níže.

Svou účast, prosím, potvrďte na e-mail katerina.chamradova@vsb.cz nejpozději 17.10.2024.

Vloženo: 2. 10. 2024
Útvar: 9350 - Institut environmentálních technologií