Návštěva ze Západočeské univerzity v Plzni

Dnes jsme na Institutu environmentálních technologií měli tu čest přivítat kolegy ze Západočeské univerzity v Plzni.

Doc. Ing. Miloslav Kepka, CSc. a dipl. Ing. Tetjana Tomášková, Ph.D. přijali pozvání prof. Kamily Kočí a přijeli navštívit náš Institut. Po prohlídce laboratoří, během níž jim zástupci jednotlivých výzkumných skupin ukázali své své laboratoře, představili témata výzkumu a seznámili s Velkou výzkumnou infrastrukturou ENREGAT, proběhla diskuse s ředitelkou IET, prof. Lucií Obalovou v rámci níž byla diskutována společná témata a navržena vzájemná spolupráce.

V odpoledních hodinách pak v doporovodu prof. Obalové zavítal doc. Kepka a dr. Tomášková také na Výzkumné energetické centrum.

Vloženo: 30. 5. 2024
Útvar: 9350 - Institut environmentálních technologií