Návštěva z Peru

V rámci řešení projektů Syntéza uhlíkových kvantových teček z agroprůmyslové zbytkové biomasy pomocí hydrotermální karbonizace a/nebo mikrovln, s technickými vlastnostmi vhodnými pro použití při přepravě biomolekul a IET - Excelentní výzkum navštívili Laboratoř přípravy nanostrukturovaných materiálů Institutu environmentálních technologií Dr. Gerardo Cruz a Mr. John Rimaycuna z University of Tumbes v Peru.

V rámci plánovaného semináře, který proběhne v zasedací místnosti IET v úterý 27.9.2022 10-12.00 hod přednesou své přednášky s názvem Environmental research in the National University of Tumbes (Dr. G. Cruz) a Adsorption of lead using biochar impregnated with ZnO Nanoparticles (Mr. J. Rimaycuna). Program semináře naleznete zde. Jste srdečně zváni.

Vloženo: 1. 9. 2022
Útvar: 9350 - Institut environmentálních technologií